לופטים למסיבות רווקים/רווקות

[post_grid id="776"]

לופטים למסיבות רווקים/רווקות

החבר הכי טוב או החברה הכי טובה עומדים להתחתן? עוד רגע הם יתמסרו לחיי הזוגיות והמשפחה, אבן דרך חשובה בחיים. זהו הזמן לעצור לרגע אחד ולהיפרד מחיי הרווקות במסיבה סמלית. אז איך מארגנים מסיבת רווקים/רווקות ולמה בכלל צריך לופטים למסיבות רווקים/רווקות, להלן מדריך קצר לארגון מסיבות רווקים/רווקות.

תאריך למסיבה – כאשר מארגנים מסיבת רווקים יש לבחור את התאריך המתאים, גם לאורח או אורחת הכבוד וגם לחברים המשתתפים באירוע. מומלץ לבחור בתאריך הסמוך עד כמה שאפשר למועד החתונה ורצוי יום בשבוע בו כולם פנויים לחגוג ולבלות עד מאוחר ואפילו להישאר לישון. אם אתם הולכים לעשות זאת בלופטים למסיבות רווקים/רווקות יש לחפש מקום פנוי עבור תאריכים אלו.

מקום לקיים בו את האירוע – כאשר רוצים לארגן מסיבת רווקים/רווקות יש לבחור מקום לקיים בו את האירוע. בדרך כלל הבית הוא לא ממש מקום מתאים, אלא אם כן לאחד החברים יש בית גדול אותו הוא יכול להעמיד לרשות המבלים. אך הפתרון ההגיוני ביותר עבור מסיבה הוא השכרת לופטים למסיבות רווקות/רווקים. לא רק שהלופטים מעניקים לכם מקום מתאים לעריכת המסיבה, הם גם מצוידים באטרקציות אשר יכולות להשתלב במסיבה ולהיות חלק ממנה, וגם יש להם עיצוב מיוחד המעניק אווירה שונה לאירוע. מבין האטרקציות של לופטים למסיבות רווקים/רווקות מציעים לכם, ניתן למצוא לופטים עם ברכה, ג'קוזי, מערכת קולנוע ביתי, קריוקי, שולחנות ביליארד, פינות נרגילות ועוד דברים מעניינים. רק חשוב לשים לב שלא כל לופט מציע את אותם הדברים.

תקציב – יש להחליט על התקציב לאירוע, בדרך כלל מקובל שכל אחד מהחברים משתתף בהוצאות. בדקו כמה חברים מגיעים והכינו תכנית תקציב. חלק מהתקציב יכול לשמש עבור שכירת לופטים למסיבות רווקות/רווקים והשאר לאוכל, שתייה ואטרקציות שאולי תרצו להזמין למסיבה. אך שימו לב כי לופטים למסיבות רווקים/רווקות עבר כוללים אטרקציות, דבר שיכול לעזור לכם לחסוך בהוצאות. כאשר אתם שוכרים את הלופט אתם כבר מקבלים דברים שמהווים אטרקציה באירוע.

תכנית לאירוע – מסיבה זה אחלה אבל כאשר מדובר במסיבת רווקים או רווקות, מומלץ להכין תכנית אשר מעניקה ערך של ממש, דבר אשר יהפוך את האירוע לבלתי נשכח. מומלץ לעשות משהו עם נגיעה אישית המשלב חוויות מהווי של החברים, למשת מצגת עם תמונות מכל החוויות המשותפות. כמו כן ניתן לשלב בתכנית אטרקציה כמו הרצאה או סדנה מסוימת; יש המזמינים גרפולוגים, קוראים בקפה, סקסולוגית ודברים דומים. זה תלוי מאוד באופי האנשים המשתתפים ותחומי העניין שלהם. אך כל אטרקציה שתרצו תוכלו להזמין ללופטים למסיבות רווקות/רווקים.

היכן מוצאים לופטים?

לופטים למסיבות רווקים ורווקות ניתן בקלות למצוא אצלנו באתר. החיפוש הוא קל ופשוט ובעזרתו ניתן למצוא בקלות לופט המתאים לצרכים שלכם. ניתן לבצע חיפוש לפי אזורים ויישובים, לפי מספר האנשים ולפי מפרט הלופט.

5/5 - (16 votes)