לופטים לימי הולדת

לופטים לימי הולדת

הילד או הילדה הגיעו לגיל 16 ואתם רוצים לארגן עבורם מסיבת יום הולדת. האמת שבגיל הזה הילדים יודעים בדיוק מה הם רוצים ודי קשה לענות על הדרישות שלהם. נקודה שנייה שמלחיצה אתכם היא היכן לערוך את האירוע, אתם ממש לא רוצים את כל הכאב ראש הזה והטינאיג'רס אצלכם בבית. אז מה עושים? לופטים לימי הולדת הם הפתרון. הם גם נותנים לכם מקום לערוך בו את האירוע, הילדים מאוד יתלהבו וניתן לערוך בהם פעילויות מדליקות.

לופטים לימי הולדת – רעיונות מדליקים

כאשר מארגנים יום הולדת 16 בלופט, כדאי להתייעץ עם הילדים ולראות מה הם רוצים. להלן שני רעיונות מדליקים אשר עשויים למצוא חן בעיני הילדים, אך יתכן שגם רעיונות אחרים אשר יבואו מהילדים הם ברי ביצוע ומתאימים עבור לופטים לימי הולדת.

מסיבת קריוקי – לשיר יחדיו בקריוקי זה תמיד דבר מהנה וזה יכול להיות מעולה עבור הילדים. רוב מועדוני הקריוקי פונים לקהל מבוגר יותר, מגישים משקאות אלכוהוליים ומצפים למינימום הזמנה לאדם. מהבחינה הזו לופטים לימי הולדת מציעים לכם אלטרנטיבה טובה – אתם שוכרים את הלופט, מזמינים כמה אנשים שתרצו. אין כאן מינימום הזמנה, רק תדאגו אתם לכיבוד. לא צריך להרחיק לכת עם שירותי קייטרינג, כמה מגשי פיצה ושתייה קלה יכולים לעשות את העבודה.

אתם בטח שואלים את עצמכם מאיפה תביאו ציוד קריוקי. האמת שלא צריך להביא כלום. ברוב הלופטים לימי הולדת ניתן למצוא ציוד קריוקי, הכולל מסכים גדולים במקום. רק חשוב שתוודאו זאת בטרם אתם סוגרים מקום.

מסיבת קולנוע – היום לכולנו יש נטפליקס ועשרות ערוצים ולפעמים נראה שהקולנוע איבד מהקסם שלו. אבל האמת שאין שום תחרות לצפייה משותפת בסרטים יחדיו עם חברים. זה יכול להיות רעיון נהדר ליום הולדת 16. גם במקרה זה בלופטים לימי הולדת יש את כל הציוד שאתם זקוקים לו. הדבר היחידי שאין בלופט זה אוכל ושתייה (למרות שניתן למצוא מטבח ואפילו מכונת קרח), ולזה אתם תצטרכו לדאוג. גם כאן אין צורך להזתבל יותר מידי – פופקורן, שתייה קלה, נקניקיות בלחמנייה ועוד חטיפים יעשו את העבודה.