לופטים לחתונה

[post_grid id="191"]

לופטים לחתונה

יום החתונה הוא יום מאוד מרגש, אך החודשים שלפניו הם לא פשוטים; לצורך ארגון החתונה יש לא מעט דברים שעליכם לטפל בהם, מבחירת הבגדים והטבעת ועד המקום שבו תקיימו את האירוע. אבל איזה אופי אירוע אתם רוצים עבור החתונה המיוחדת שלכם? והיכן תערכו את האירוע? חשוב שתדעו שאינכם מוגבלים לאולמות האירועים היקרים, ניתן לערוך חתונה מיוחדת בלופטים לחתונה. אז מה יש ללופטים להציע ומדוע תעדיפו לופטים לחתונה?

לופטים לחתונה – אינטימיות מנצחת

אחד היתרונות המשמעותיים של לופטים לחתונה הוא האפשרות לקיים בהם מסיבת חתונה באווירה אינטימית. המשמעות של חתונה אינטימית היא חתונה בה אתם מכירים באופן אישי את כל האורחים; אלו הם החברים ובני המשפחה הקרובים אליכם ביותר ואלו האנשים אשר תרצו שקרבתכם ביום חגכם. זאת להבדיל מחתונות ענק של מאות משתתפים אשר בקושי תספיקו להגיד להם שלום. חתונה אינטימית היא הצורה הכי נעימה לחגוג את החתונה. בלופטים לחתונה תוכלו לערוך מסיבות חתונה אינטימיות של 60-70 איש, באמת שלא צריך יותר.

ישנם אנשים המקיימים שני אירועים במקביל. אירוע אחד הוא טקס החופה ולאחריה מסיבת קוקטייל עם כיבוד קל. זוהי יכולה להיות המסיבה עבור המשפחה המורחבת. ובנוסף עוד אירוע קטן בלופטים לחתונה שזוהי המסיבה שהיא באמת עבורכם.

לופטים לחתונה – חיסכון בעלויות

מסיבות חתונה באולמות אירועים הן פשוט הוצאה אדירה ולא מוצדקת. אם אין לכם הורים עשירים סביר להניח שההנאה שלכם תתחלף בלחץ מהציפייה לראות האם השייקים שתקבלו יכסו את הוצאות האירוע. מגיע לכם ליהנות בחתונה שלכם ולא להיות מודאגים. לופטים לחתונה יכולים להעניק לכם פתרון זול ויוצא דופן עבור החתונה שלכם. העלויות של השכרת לופט לחתונה הן שוליות לעומת העלויות של חתונה באולם אירועים. גם אם תזמינו קייטרינג על מנת להציע כיבוד לאורחים, עדיין זה יעלה לכם פחות.

לופטים לחתונה – מתי שתרצו וכמה שתרצו

בעונת החתונות כולם רוצים לשריין לעצמם את ימי חמישי. אך בימים אלו המחירים באולמות האירועים מרקיעים שחקים והמקומות מוזמנים חודשים רבים מראש. וגם אם התמזל מזלכם ומצאתם אולם חתונות ליום חמישי, ב – 12 בלילה יתחילו להפוך לכם את הכיסאות. לופטים לחתונה מציעים לכם אלטרנטיבה וכאן ישנם סיכויים גדולים שתמצאו בדיוק את מה שאתם רוצים, לתאריך שאתם רוצים. כאשר אתם שוכרים לופטים לחתונה אתם חופשיים לחגוג עד איזו שעה שתרצו, ללא הפרעה.